Σε ανακοίνωσή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο fb, o Νίκος Βλαχάκος (επικεφαλής του συνδυασμού ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΛΗ-ΠΡΟΤΥΠΟ), που προσφάτως ανακοινώθηκε ως αντιδήμαρχος Δημοτικής Αστυνομίας, δήλωσε την παραίτησή του.
![](https://www.usay.gr/wp-content/uploads/2019/09/erotimatiko-skia.jpg)
Σε ανακοίνωσή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο fb, o Νίκος Βλαχάκος (επικεφαλής του συνδυασμού ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΛΗ-ΠΡΟΤΥΠΟ), που προσφάτως ανακοινώθηκε ως αντιδήμαρχος Δημοτικής Αστυνομίας, δήλωσε την παραίτησή του.