Εξαφανίστηκαν τις μεσημεριανές ώρες της Τετάρτης 25 Οκτωβρίου από τη Μονάδα Κοινωνικής Φροντίδας Παιδόπολη «Αγία Βαρβάρα», στην περιοχή της Νέας Σμύρνης η Ελευθερία Σ., 13 ετών και η Αικατερίνη Π., 14 ετών.
![](https://www.usay.gr/wp-content/uploads/2023/10/koritsia-exafanisi.jpg)
Εξαφανίστηκαν τις μεσημεριανές ώρες της Τετάρτης 25 Οκτωβρίου από τη Μονάδα Κοινωνικής Φροντίδας Παιδόπολη «Αγία Βαρβάρα», στην περιοχή της Νέας Σμύρνης η Ελευθερία Σ., 13 ετών και η Αικατερίνη Π., 14 ετών.